0553 925 80 34

sineklik

Sineklik

İzmir Sineklik ; Sağlıklı ve Huzurlu Ortamlar Yaratın  Nehir Sineklik
sineklik sistemlerinde uygulandığı pencerelerde bakım gerektirmeyen dekoratif tülüyle çok kolay kullanılabilen, katlanılabilen sineklik. haşere koruması
Dayanıklı, şeffaf kumaş
Manzaranızı engellemez Farklı renk seçenekleri ile evinize dışarıdan da estetik bir görünüm sağlar. Hem yatay, hem dikey pencere şeklinde uygulanabilen sistemlerdir.

Piyasada hangi sineklik çeşidi daha çok tercih edilmektedir?

En cok tercih edilen Plise Kapı ve Pencere Sistemi,  diğer modelleri bayilerimiz zaten kendileri üretiyorlar,  isterlerse diğer modellerde de teknik konularda yardımcı olabiliyoruz.

Menteşeli Sineklik

Menteşeli Sineklik Nehir Sineklik‘de! Menteşeli Sineklik modelleri, Menteşeli Sineklik özellikleri ve markaları en uygun fiyatları ile Nehir Sineklik’de.
Önünde bir engeli olmayan (panjur korkuluk vs vs)  pencerelerede kullanılar pencere dışına monte edilir istenirse çıkarılabilir temizlenmesi kolaydır dışarı doğru açılır .

Sürme Sineklik

Tek ve çiftli çalışan modelleri vardır PVC sürme pencerelerde kullanılır. İstenirse yerinden çıkarılabilir sürme kapı ve pencereler gibi yatay olarak çalışır.

Sabit Sineklik

Sabit sineklik giriş kat dairelerde kullanılması tavsiye edilir. Diğer sineklik modellerine nazaran kullanımı biraz farklıdır kedi, köpek vs gibi hayvanların içeri yada dışarı çıkmasını engeller. KÜÇÜK çocuklarında dışarı sarkmasını engellediği için tercih edilen bir modeldir. Kolaylıkla çıkarılabilir, temizlenebilir.mevcuttur. kullanımı kolaydır.

Cırt Cırt Sineklik

WC ve BANYO Pencerelerinde tercih edilen bir modeldir. İstenirse diğer pencerelerde de kullanılabilir,
yapışkan bantla pencereye vidasız monde edilir. Çamaşır makinasında ılıksuda yıkanabilir.Pratik Cırt Sineklik SistemleriPratik Cırt Sineklik Sistemleri her türlü PVC, Alüminyum, Demir doğrama, Ahşap doğrama vb. pencerelerde çift taraflı bandın pencereye yapıştırılmasıyla uygulanan istenildiğinde sökülüp takılabilen pencere ve kapı sineklik sistemidir.  pratik cırt sineklik 100 x 100 cm, 130 x 130 cm ve 150 x 150 cm ebatlarında siyah ve beyaz renklerde temin edilebilmektedir.

Stor Sineklik

Dikey ve yatay olarak çalışan iki modeli vardır. Dikey stor normal önünde bir engeli olmayan hertürlü pencereye uygulanır, Yatay stor kapılara uygulanır. Boyana bilir hazırda beyaz  maun ve meşe renkleri mevcuttur. kullanımı kolaydır.

Kapı Sinekliği

Normal kapıların önüne monte edilir menteşeli sineklik gibi dışarı doğru açılır özel durumlarda ilave bir kasa ile içeri doğruda açılabilir. Menteşesinden çıkarılabilir.

İzmir Sineklik Tamiri

Sineklik Ustası

Tamir, bakım, onarım ve servis ekibimiz tamamen profesyonel bir alt yapıya sahiptir. İşini en iyi şekilde yapma bilincinin yanı sıra, siz değerli müşterilerimizin de memnuniyetini ve beğenisini kazanmak adına saygıdan ödün vermeme anlayışı bütün tamirci ve personelimizin vazgeçilmezidir. Usta kelimesinin anlamını biliyoruz ve sineklik tamir ustası  işlerine ne kadar önem verdiklerini belirtmekten gurur duyuyoruz.

İzmir  Sineklik Servisi

İzmir  Sineklik Tamircisi

Hizmet Verdiğimiz Sineklik Modelleri

Stor Sineklik Sistemi, Pileli Sineklik Sistemi, Kapı Sineklik Sistemi, Sabit Sineklik Sistemi, Aykim Sürme Sineklik,

İçe Açılır Sineklik, Pileli Sineklik , Stor Sineklik , Kapı Sineklik , Sabit Sineklik, Menteşeli Sineklik, Nehir Sineklik,

Sineklik İzmir,Ucuz Sineklik, İzmir Sineklik, Sürme Sineklik Sistemleri

Aliağa – Alsancak Sineklik – Balçova Sineklik – Bayraklı Sineklik – Bergama Sineklik – Bornova Sineklik – Buca Sineklik – Çeşme Sineklik – Çiğli Sineklik – Dikili Sineklik – Foça Sineklik – Gaziemir Sineklik – Güzelbahçe Sineklik – Karabağlar Sineklik – Karaburun Sineklik – Karşıyaka Sineklik – Kemalpaşa Sineklik – Konak Sineklik – Menderes Sineklik – Menemen Sineklik – Narlıdere Sineklik – Ödemiş Sineklik – Seferihisar Sineklik – Selçuk Sineklik – Tire Sineklik – Torbalı Sineklik – Urla Sineklik – Şirinyer Sineklik – Hatay Sineklik – Göztepe Sineklik – Kuşadası Sineklik

izmir-Sineklik-Sistemleri
17 Ağustos 2020
sineklik için yorumlar kapalı
191 kez görüntülendi