0553 925 80 34

Sineklik Sistemleri

Sineklik Sistemleri

Sineklik sistemleri, evlerimizde bulunan açıp kapanma özelliği olan; pencere, kapı, cam balkon havalandırma boşlukları plastik doğrama, alüminyum doğrama, ahşap doğrama, demir doğrama ayırt etmeksizin uygulanabilen sistemlerdir.

Sineklik Çeşitleri

Sineklik sistemleri ve çeşitlerini sıralayacak olursak; plise sineklik, lise sineklikler son birkaç yıldır kullanıma sürülmüş olan sineklik modelidir.

• Pilelere sahip tüle sahip, kendini kolayca fark ettiren şık tasarımı ve kolay kullanımı ile öne çıkan bir sineklik modelidir. Uzun yıllar size kullanım rahatlığı sağlar ve haşerelere karşı sizi koruma altına almaya yarar.

• Stor si̇nekli̇k stor sineklik kullanım avantajları yüksek şık bir tasarım ürünü olmakla beraber uygulama alanına göre değişiklikler gösterebilmektedir.

Stor sineklik sistemleri yayla kurma mekanizması ile çalışan bir hareket gücüne sahip olduğu Için kullanılmadığı zamanlarda veya sinekliği açmamızı gerektiren durumlarda küçük bir el hareketi ile kendi kendini toplayan bir Sineklik sistemidir.

Sürme Sineklik sistemleri Pencere ve kapılarda çerçeve halinde üretilir. Tekerlek sayesinde kasa içinde sağa ve sola kaydırılarak hareket edecek şekilde çalışmaktadır. Gergin takılan tül sayesinde her türlü hava koşuluna dayanıklıdır. Kullanım ve kullanıcı hatası yapılmadığı takdimde maksimum 7-8 yıl bozulmadan çalışır.

Menteşeli Sineklik Bu sineklik çeşidi de çerçeve şeklinde üretilir. Pvc dışından menteşe yardımı ile sabitlenir ve dışarı itilerek açılır. Tutamakları sayesinde çekerek kapatılır. Düzgün bir kullanım ile 7-8 yıl bozulmadan rahatlıkla kullanılır.

Sineklik Fiyatları

Sineklik fiyatları farklı olarak alınan ölçüye ve seçilen Sineklik çeşidine göre değişiklik gösterir. Fiyatlandırma için alınan ölçülerin doğru olması önemlidir. Fiyatlar, sineklik modeli ve ölçülerine göre artış ya da azalış gösterebilir. Siz de fiyatlandırma için web sitemizi ziyaret edebilir bize ulaşarak fiyatlar hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

02 Nisan 2017
407 kez görüntülendi