0553 925 80 34

sürme sineklik

sürme sineklik

Raylı düzenin sinekliklere uygulanmasıyla yapılan modeldir sürgülü sineklik. Diğer modellerden farkını da esasen bu ray üstünde hareketi sağlar. Raylı düzenin en büyük avantajı, içe ya da dışa doğru açılma imkanının olmadığı pencere ve kapılarda sabit bir hem de bağlı kalıp, yatay bir çalışma düzenine sahip olmasıdır. Sürgü mekanizması hem pencere ve kapılarda hem de onlara monte edilen sinekliklerde uygulanabilir. Sürgülü sineklik aynı çalışma düzenine sahip yerlerde tümlük oluşturur.

Sürgülü sineklik başka modellere göre çözüm merkezli bir yapıya sahiptir. Başta menteşeli sineklik olmak üzere başka modellerin tüketiminin problem oluşturabileceği yerlerde sürgülü sineklik seçenek olarak karşımıza çıkar. Uygulandığı mekanı daraltmayacak, büyük bir hareket alanına gereksinim duymayacak, olduğu hat üstünden ayrılmayacak en etkili modeldir. Bu özelliği ile pileli ya da plise sinekliğe çok benzer. Aradaki en büyük farklardan biri tül yapısıdır. Plise sineklikte tül ya da aynı fonksiyonu gören teller zig zaglı bir manzarae sahiptir. Sürgülü sineklikte ise tüllü seksiyon genelde düzdür. Fakat değişik tasarımlarla değişik çözüm seçenekleri meydana getirmek da mümkündür. Sürgülü sinekliğin en rahat uygulandığı doğramalar PVC malzemeden üretilmiş pencerelerdir. Fakat ahşap ve metal kapı ve pencerelerde de aynı nitelikte netice verir. Burada önemli olan meydana eklenilen ustalıktır. Sürgülü sineklik, kaliteli malzemenin usta ellerde hazırlanması neticesinde tıkır tıkır işleyecektir. Bu hal hem kullanıcıya keyif verecek hem de uygulayan ustanın yüzünü güldürecektir. İşin dekorasyon boyutunda da sürgülü sinekliğin avantajlarından söz etmekte yarar var. Öncelik ile kaba bir görüntü oluşturmaz ve monte edildiği pencere vaya kapının estetiğini bozmaz. Hatta mekana çağdaş bir manzara kazandırır. Üstelik basitçe monte edildiği yerden çıkarılabilir. Yatay bir düzlemde çalıştığı amacıyla pencerelerden ziyade kapılar amacıyla tercih edilir. Dışa açılan kapılarda iç tarafa monte edilir. Doğrama üstüne tutturulan ve rulmanla haraketi sağlanan raylı sistemi, tüllü platform tamamlar.

Sürgülü sineklik programları tek doğrultulu açılıp kapanabileceği gibi, ortadan bölünmüş durumda çitf doğrultulu çalışma düzenine de sahip olabilir. Tüm şunlar kullanıcının tercihlerine, uygulanacak alanın haline göre değişkenlik arz etmektedir. Dolayısıyla ister menteşeli, ister pliseli isterse sürgülü olsun, tüm sineklik programları gereksinim haline göre belirlenmeli ve en ideal model kullanılmalıdır. Bu hususta sineklik ustasının tavsiyelerine kulak vermekte yarar var.

Sürme Sineklik

Tek ve çiftli çalışan modelleri vardır PVC sürme pencerelerde kullanılır. İstenirse yerinden çıkarılabilir sürme kapı ve pencereler gibi yatay olarak çalışır.

Sineklik Ustası

Tamir, bakım, onarım ve servis ekibimiz tamamen profesyonel bir alt yapıya sahiptir. İşini en iyi şekilde yapma bilincinin yanı sıra, siz değerli müşterilerimizin de memnuniyetini ve beğenisini kazanmak adına saygıdan ödün vermeme anlayışı bütün tamirci ve personelimizin vazgeçilmezidir. Usta kelimesinin anlamını biliyoruz ve panjur tamir ustası barındıran bayilerimizin işlerine ne kadar önem verdiklerini belirtmekten gurur duyuyoruz.

İzmir  Sineklik Servisi

Sıkıntı çekmekte olduğunuz panjur arızası için yönlendirilecek olan İzmir  Sineklik tamircisi ile ilgili arayışınız başarılı bir şekilde sonuçlanmış olacaktır. Sineklik tamir servisi olarak hizmet veren izmir Nehir Sineklik personelimiz, en hızlı ve doğru şekilde arızanın kaynağını tespit ederek gereken tamiri gerçekleştirecektir.

İzmir Sineklik Tamircisi

İzmir Sineklik tamiri için almış olduğunuz hizmetle ilgili olarak yorum ve derecelendirme yaparak diğer müşterilerimize seçim yapmaları konusunda yardımcı olabilirsiniz. Böylelikle aynı veya benzer sorunları yaşayan insanların sorunlarını daha kolay ve daha hızlı bir şekilde çözmelerini sağlayabilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz Sineklik Modelleri

Stor Sineklik Sistemi, Pileli Sineklik Sistemi, Kapı Sineklik Sistemi, Sabit Sineklik Sistemi, Aykim Sürme Sineklik,

İçe Açılır Sineklik, Pileli Sineklik , Stor Sineklik , Kapı Sineklik , Sabit Sineklik, Menteşeli Sineklik, Nehir Sineklik,

Sineklik İzmir,Ucuz Sineklik, İzmir Sineklik, Sürme Sineklik Sistemleri

24 Ağustos 2018
702 kez görüntülendi